En Mutlu Gününüzde Beyaz İnci Yanınızda.
ANASAYFA        HAKKIMIZDA        HİZMETLER           SALONUMUZ        DÜĞÜN MEKANI         DÜĞÜN MÜZİKLERİ          İNSAN KAYNAKLARI             ALBÜM          İLETİŞİM   

  

 

 

 

BİLMENİZ GEREKENLER 

DÜĞÜN ORGANİZASYONU
GELENEKSEL DÜĞÜN
MODERN DÜĞÜN
NİKAH VE KOKTEYL
SES VE IŞIK SİSTEMİ
MEKAN VE PASTA
DÜĞÜN YEMEĞİ
DAVETİYE
AKSESUAR
FOTOĞRAFLAR VE ALBÜM
İLK DANS
DÜĞÜN TAKVİMİ
 
SALONUMUZ
 DEVAMI
 
İNDİRİM
 Telefon Numaranızı Bırakın,
Müşteri  Temsilcimiz  Sizi Arasın.
Bizi Sizi Arayalım
 
 

DÜĞÜN MÜZİKLERİ

Düğün
Müziklerini
Dinlemek için
Bizi Sizi Arayalım
 
 

İSTATİSTİKLER

 
ANASAYFA 

 

Sitemize Hoş Geldiniz.

** Bünyesinde göz alıcı farklı özelliklerde ve kapasitelerde  kır mekanı   bulunduran  Beyaz İnci   sizlere  özel  olduğunuzu  hissettirecek.

** Sahne atmosferinin zirve yaptığı bu çok özel gecelerde teknik altyapı, profesyonel sahne aydınlatmaları, salon görüntü sistemleri ve görselliği arttıracak volkan, gelin yolu şamdanları, ile ilk dansınız çok heyecanlı olacak.

** Amasya'da kır düğünü denince yediden yetmişe herkesin ilk olarak   Beyaz İnci  dediği bir bölge, 3000 mt2 park alanı ile çok özel bir kır bahçesi sizleri bekliyor.

** Düğün mekanının süslenmesi, gelin masasının hazırlanması, çiçekler, havai fişekler, şamdanlar… Ve aklınıza gelmeyecek, şuan sayamadığımız bir sürü detay var. Hepsiyle neden tek tek uğraşmak zorunda kalasınız ki? Alanında uzman, kurumsal, işini ciddiye alan bir düğün organizasyon firmasıyla anlaşırsanız hem kafanız rahat eder, hem kusursuz bir düğün gerçekleştirmiş olursunuz. Ancak önünüze gelen veya karşınıza ilk çıkan organizasyon firmasıyla da çalışmamalısınız.

**  Bunun için de çalışmayı düşündüğünüz organizasyon firmasının varsa internet sitesini (ki internet sitesi olmayan firma kurumsal değildir, kurumsal olmayan firmayla da çalışmanızı tavsiye etmeyiz), organizasyon firmasıyla çalışan kişilerin yorumlarını dikkatle araştırmalısınız. Sonuçta ömrünüz boyunca bir kez gerçekleşecek durumlarda bu firmalarla çalışıyorsunuz, ve emin olun bu seçim bu kadar titiz bir araştırmayı hak ediyor.

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 

 .:.  ANASAYFA  .: HAKKIMIZDA  .:.  HİZMETLER   .:.   SALONUMUZ       .:  DÜĞÜN MEKANI    .: DÜĞÜN MÜZİKLERİ    .:.  İLETİŞİM   .:.

 
DÜĞÜN ORGANİZASYONU       GELENEKSEL DÜĞÜN        MODERN DÜĞÜN         NİKAH VE KOKTEYL         SES VE IŞIK SİSTEMI       MEKAN VE PASTA       DÜĞÜN YEMEĞİ        DAVETİYE       FOTOĞRAFLAR       İLK DANS    
 www.ilhanhosting.com